single

Jakiego kleju i uszczelnienia mogę użyć w pomieszczeniach wilgotnych?

Tęsknisz za przemianą kuchni na wiosnę? Być może szukasz aktualizacji wyglądu lub uczynienia swojej łazienki bardziej funkcjonalną. Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem pracy wybrać odpowiednie materiały do wilgotnego środowiska.

Łazienki i kuchnie muszą być atrakcyjne wizualnie i wygodne. Jednak musimy również zapewnić wysokie standardy higieny w tych przestrzeniach. Są one wykorzystywane do wielu czynności, w tym do korzystania z wody. Wilgoć stwarza korzystne warunki do rozwoju pleśni i grzybów. Jest to coś więcej niż problem estetyczny. Pleśń może również powodować problemy zdrowotne. Musimy zabezpieczyć wszystkie miejsca, w których może gromadzić się woda, w tym styk urządzeń sanitarnych (m.in. wanny, umywalki, kabiny prysznicowe) ze ścianami. Fix All Flexi zajmie się tym zadaniem.

Dlaczego warto skorzystać z Fix All Flexi?

  • Jest odporny na pleśń, wilgoć i grzyby.
  • Dobrze przylega do prawie wszystkich materiałów.
  • Jest wrażliwy na wiele substancji chemicznych.
  • Można go nakładać za pomocą standardowego pistoletu do uszczelniania. Jednak przed nałożeniem musisz oczyścić i osuszyć fugę.

Szerokie zastosowanie

Fix All Flexi można wykorzystać do montażu różnych akcesoriów do łazienek i kuchni, takich jak wieszaki na ręczniki czy pojemniki na mydło. Klej ten pozwoli uniknąć wiercenia otworów w ścianach (co często może prowadzić do uszkodzenia płytek) i przyspieszy proces instalacji.

Możliwości jest nieskończenie wiele

Klej Fix All High Tack polecany jest do ciężkich przedmiotów takich jak lustra czy półki na przybory toaletowe. Jest niezwykle mocny i NIE wymaga unieruchomienia klejonego przedmiotu do czasu utwardzenia się spoiny. Klej Fix All Crystal polecany jest do montażu elementów wykonanych ze szkła lub innych materiałów przezroczystych.